NÁBOR PRO SEZÓNU 2019/2020

Nábor do týmů Harmonia a Olympia je otevřený pro krasobruslaře juniorského a seniorského věku. Nabíráme bruslaře ve věku od 12 do 26 let, kteří ovládají nejen techniku, ale i prvky volné jízdy, základní skoky a piruety.

Do týmu Euphoria se může přihlásit každý zkušený krasobruslař, který se již nezvládá tomuto sportu věnovat na vrcholové úrovni. Euphoria není díky závodní kategorii Mixed Age věkově omezena, v současné době jsou součástí bruslaři ve věku od 11 do 23 let.

I základy bruslení se u nás naučí každý, do týmu Minnies hledáme především ty děti, které se budou chtít tomuto sportu věnovat naplno a budou mít pro něj vhodné předpoklady. Ideální věk, kdy začít s krasobruslením, je 5-7 let. Je možné k nám přihlásit i děti, které již základy mají, např. ve věku 8-11 let a chtěly by se krasobruslení věnovat týmově. Nábor začínajících bruslařů je možný v průběhu celé sezóny.

Všechny naše týmy absolovují každý rok úspěšná soustředění s celosvětově uznávanou finskou trenérkou Mirjami Penttinen, a to od 24. do 26.5. na zimním stadionu v Nymburce.

Seniorský tým Olympia úspěšně reprezentuje ČR na mistrovství světa již 12 let a věří, že i v příští sezóně bude bojovat o co nejlepší světové umístění na MS v americkém Lake Placid. Letos se Olympia zařadila do TOP 15 a vybojovala v obrovské konkurenci 13. místo.Zábava, cestování a skvělá parta přátel, ale také dřina na ledě, tanec, posilování a týmová práce. Příležitost připojit se k týmu je právě teď!

V případě zájmu o zkušební hodiny nebo pro více informací kontaktujte hlavní trenérky nebo pište email na. nabor@krasobruslenipraha.cz

Kontakt

Kateřina Urbanová hlavní trenér týmů Olympia, Harmonia a Euphoria
+420 723 440 063
katerina@krasobruslenipraha.cz
Jitka Mokrá manažer týmů a hlavní trenér týmu xMinnies
+420 602 290 167
jitka@krasobruslenipraha.cz
V případě zájmu o zkušební hodiny nebo pro více informací
kontaktujte hlavní trenérky nebo pište na nabor@krasobruslenipraha.cz.

Zimní stadion HASA
Sámova 1, Praha 10

Škoda ICERINK
Přetlucká 23, Praha 10

Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuální informace, umístění, reporty ze závodů a spousty fotografií z průběhu celé sezóny.