NÁBOR PRO SEZÓNU 2020/2021

NÁBOR PRO SEZÓNU 2020/2021

Nabíráme krasobruslařky a krasobruslaře všech věkových kategorií!

Zúčastni se náboru do synchra! Pomalu se vracíme do klasického tréninku, a proto je ideální příležitost začít se skupinovým bruslením právě teď!

Ideální věk, kdy začít s krasobruslením, je 5-7 let. Základy bruslení se u nás naučí každý, ale hledáme především ty děti, které se budou chtít tomuto sportu věnovat naplno a budou mít pro něj vhodné předpoklady. Je možné k nám přihlásit jak děti, které již základy mají, např. ve věku 8-11 let a chtěly by se krasobruslení věnovat týmově a ne jako sólisté, ale i úplně začínající bruslaře od 5 let. Vyzkoušet synchronizované bruslení je u nás možné v průběhu celé sezóny.

Aktuálně je otevřený nábor především do juniorského a seniorského týmu, kam přijímáme již zkušené bruslaře ve věku od 13 do 27 let ovládající dobře skluzovou techniku, prvky volné jízdy, základní skoky a piruety. Seniorský tým OLYMPIA úspěšně reprezentuje ČR na mistrovství světa již 12 let, naposledy v loňské sezóně v Helsinkách se skvělým 13. místem. Letošní MS bylo z důvodu pandemie zrušeno. Juniorský tým HARMONIA odstartoval svoji první sezónu obrovským úspěchem a 11. místem na MS, které se konalo začátkem března v anglickém Nottinghamu.

Zábava, cestování a skvělá parta přátel, ale také dřina na ledě, tanec, posilování a týmová práce.
Přidej se k nám a staň se součástí synchra!

V případě zájmu o zkušební hodiny nebo pro více informací nás kontaktujte na emailu nabor@krasobruslenipraha.cz nebo telefonicky trenérky týmů.

Kontakt

Kateřina Urbanová hlavní trenér týmů Olympia, Harmonia a Euphoria
+420 723 440 063
katerina@krasobruslenipraha.cz
Jitka Mokrá manažer týmů a hlavní trenér týmů Minnies a Melodia
+420 602 290 167
jitka@krasobruslenipraha.cz
V případě zájmu o zkušební hodiny nebo pro více informací
kontaktujte hlavní trenérky nebo pište na nabor@krasobruslenipraha.cz.
Zimní stadion HASASámova 1, Praha 10

Škoda ICERINKPřetlucká 23, Praha 10

Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuální informace, umístění, reporty ze závodů a spousty fotografií z průběhu celé sezóny.